Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia samochodów i busów Lubin

Wynajem aut i busów Lubin

Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje wynajem aut i busów także mieszkańcom Lubina. Flota firmy HadesAuto składa się z nowocześnie wyposażonych pojazdów, odpowiadających współczesnym wymogom. Dzięki temu podróż takim wynajętym samochodem to czysta przyjemność i pełen komfort. Jednocześnie zapewniamy, że każde dostarczone auto, dzięki regularnym przeglądom, jest w znakomitym stanie technicznym.

Wypożyczalnia busów oraz aut osobowych – zapoznaj się z naszą ofertą!

Wśród prezentowanych propozycji znajdziesz najróżniejsze pojazdy. Są to zarówno niewielkie samochody miejskie jak np. Toyota YARIS, idealne do poruszania się w ulicznym ścisku, jak i luksusowe limuzyny, w tym m.in. BMW 3 GT, idealne do przewozu np. ważnych gości biznesowych. O tym, jak szeroka jest nasza oferta, świadczy fakt, że oferujemy pojazdy z większości klas europejskiej klasyfikacji. W zależności od przeznaczenia nasze modele można zakwalifikować do następujących grup:

  • miejskie (B): Toyota Yaris,

  • kompaktowe (C): Toyota Corolla, Skoda Rapid,

  • kompaktowe, o wyższym standardzie (C+): Audi A3,

  • rodzinne (D): Toyota Avensis,

  • rodzinne, o wyższym standardzie (D+): VW Passat, Toyota Avensis Kombi,

  • średnio luksusowe (E): BMW 3 Limuzyna, BMW 3 Touring, BMW 218 Active Touring, BMW 318 GT,

  • rekreacyjno – terenowe (SUV): Toyota RAV4, Toyota C-HR, BMW X1, BMW X3, Range Rover Evoque, Range Rover Discovery Sport,

  • typu crossover (CUV): Mazda CX-3.

Oferujemy również wynajem busów – wypożyczalnia zapewnia m.in. nowoczesną i komfortową Toyotę PROACE VERSO, zdolną pomieścić nawet do 9 osób. Na rodzinne wyjazdy turystyczne dla mniej licznych grup znakomicie nada się albo dostępna w ofercie Toyota AVENSIS kombi, albo SUV – Toyota RAV4.

U nas możesz liczyć nie tylko na wynajem auta osobowego, ale i samochodu dostawczego. Oferowany przez nas model busa dostawczego Toyota ProAce oferuje Ci przestrzeń ładunkową równą 6 m3, wysoki komfort jazdy oraz szereg funkcji dodatkowych (czujnik zmroku, czujnik deszczu, bluetooth).

Warunki wynajmu auta Lubin

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem aut w Lubinie – jesteś w idealnym miejscu. Nasza wypożyczalnia samochodów zaproponuje Ci atrakcyjne warunki najmu zarówno aut osobowych, jak i busów. Sprawnie i szybko załatwimy wszelkie formalności związane z wypożyczeniem auta, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się potrzebnym pojazdem. Bez znaczenia, czy potrzebujesz auto do podróży rodzinnej czy też na spotkanie biznesowe, w naszej wypożyczalni dostosujemy odpowiedni samochód do Twoich potrzeb.

Wynajem samochodu Lubin Jaki samochód wynająć?

Zastanawiasz się jaki samochód wynająć? W naszej wypożyczalni samochodów w Lubinie znajdziesz zarówno kombi, jak i sedany czy suv-y. Opowiedz nam, jaki jest cel Twojej podróży, a pomożemy Ci wybrać najlepsze auto dla Ciebie. Może potrzebujesz większego auta? Pamiętaj, że oferujemy także busy na wynajem 3 i 9 – osobowe. Jeśli jesteś z innego miasta, sprawdź nasze pozostałe lokalizacje, gdzie również oferujemy wynajem samochodów.

Miałeś wypadek? Zapoznaj się z naszą ofertą!

HadesAuto jest dobrym wyborem również wtedy, gdy jesteś ofiarą wypadku lub kolizji. Jeżeli nie ponosisz winy za zaistniałe zdarzenie, jak również nie masz alternatywnego środka transportu, należy Ci się samochód zastępczy z OC sprawcy. Dostępne modele pojazdów pokrywają się w zdecydowanej większości ze standardową ofertą naszej wypożyczalni. Pojazd zastępczy dostarczamy terminowo, na wskazane przez Ciebie miejsce – pod Twój adres lub nawet bezpośrednio na miejsce wypadku. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, przez co nie musisz martwić się o formalności – zajmiemy się nimi za Ciebie.

Ponadto Klienci wypożyczalni HadesAuto mogą liczyć na pomoc podczas starań o odszkodowanie. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy wiedzą, jak trudno jest uzyskać odszkodowanie w odpowiedniej kwocie. Jeżeli otrzymałeś odszkodowanie nieadekwatne do poniesionej szkody, skontaktuj się z nami – oferujemy pomoc w okresie do 3 lat od zaistnienia zdarzenia.

Wynajem auta w Hadesauto

Wypożycz auto z HadesAuto – przyjdź do naszej wypożyczalni samochodów w Lubinie lub umów się na dostarczenie pojazdu oraz odbiór w innym miejscu. Wynajmujemy auta od 3 dni w górę – oferujemy najem krótkoterminowy oraz długoterminowy. Zapoznaj się ze szczegółowym cennikiem wypożyczenia aut oraz busów. Posiadamy szeroką gamę nowych aut z oszczędnymi silnikami oraz pełnym ubezpieczeniem. Wynajmując auto w HadesAuto, nie musisz się o nic martwić. Sprawdź także możliwość skorzystania z samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Nasze wypożyczalnie aut w innych miastach: