Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia samochodów i busów Polkowice

Wypożyczalnia aut Polkowice

Usługi wypożyczalni aut Hades kierujemy także do Klientów z Polkowic. Wybierając prezentowane propozycje, stawiasz na wynajem samochodów na atrakcyjnych warunkach. Staramy się dostarczać różne pojazdy w możliwie najkorzystniejszej cenie. Jednocześnie dbamy o to, by każdy model auta, jaki tu znajdziesz, spełniał nie tylko wymogi techniczne, ale i prezentował się estetycznie oraz zapewniał komfort jazdy – kierowcy, jak i pasażerom.

Dlatego też flota, jaką dysponuje nasza wypożyczalnia samochodów, składa się z aut zarówno osobowych – limuzyn, SUV-ów, wygodnych miejskich pojazdów klasy B, jak i pojemnych busów oraz dostawczaków. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu Klientowi taki samochód, jakiego potrzebuje. W ofercie znajdziesz samochody takich marek jak:

  • BMW,

  • Skoda,

  • Toyota,

  • Range Rover.

Oprócz wypożyczania samochodów firma Hades zajmuje się również pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach (różnego rodzaju) w uzyskaniu należnego świadczenia od ubezpieczyciela sprawcy. Skupujemy także odszkodowania z wypadków drogowych.

Jeśli interesuje Cię wynajembusów lub aut osobowych – skontaktuj się z naszą wypożyczalnią.

Nasze wypożyczalnie aut w innych miastach: