Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia samochodów Lubin

Wynajem aut i busów Lubin

Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje wynajem aut także mieszkańcom Lubina. Flota firmy HadesAuto składa się z nowocześnie wyposażonych pojazdów, odpowiadających współczesnym wymogom. Dzięki temu podróż takim wynajętym samochodem to czysta przyjemność i pełen komfort. Jednocześnie zapewniamy, że każde dostarczone auto, dzięki regularnym przeglądom, jest w znakomitym stanie technicznym.

Wśród prezentowanych propozycji znajdziesz najróżniejsze pojazdy. Są to zarówno niewielkie samochody miejskie jak np. Toyota YARIS, idealne do poruszania się w ulicznym ścisku, jak i luksusowe limuzyny, w tym m.in. BMW 3 GT, idealne do przewozu np. ważnych gości biznesowych. Oferujemy również wynajem busów – wypożyczalnia zapewnia m.in. Toyotę PROACE VERSO, zdolną pomieścić nawet do 9 osób. Na rodzinne wyjazdy turystyczne znakomicie nada się albo dostępna w ofercie Toyota AVENSIS kombi, albo SUV – Toyota RAV4.

U nas możesz liczyć nie tylko na wynajem auta osobowego, ale i samochodu dostawczego. Ponadto Klienci wypożyczalni HadesAuto mogą liczyć na pomoc podczas starań o odszkodowanie.