Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia samochodów Złotoryja

Wynajem auto w Złotoryi

Oferujemy wynajem aut w Złotoryi na korzystnych warunkach. Nasza wypożyczalnia zapewnia szeroki wybór różnych samochodów, gwarantując Klientom możliwość dopasowania pojazdu do konkretnych oczekiwań. Flota, jaką dysponujemy, to kompletnie wyposażone, stosownie do klasy auta miejskie, limuzyny, SUV-y, a także dostosowane do przewozu większych ilości osób busy oraz pojazdy dostawcze – przydatne przy transporcie większych ładunków. Każdy z proponowanych modeli to pewność znakomitego stanu technicznego, jak i estetycznego wyglądu. W ofercie wypożyczalni znajdziesz samochody m.in. takich marek jak:

  • Toyota,

  • Skoda,

  • Range Rover,

  • BMW.

Wybierając prezentowaną ofertę, stawiasz na przyjazne warunki wynajmu pojazdów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za dobę wypożyczenia auta. Ponadto proponujemy samochody zastępcze z OC sprawcy oraz pomoc w staraniach o odszkodowanie po wypadkach komunikacyjnych i innych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Na życzenie Klienta, za dodatkową opłatą, możemy także dostarczyć pojazd w wybrane miejsce poza biurem firmy Hades.

Nasze wypożyczalnie aut w innych miastach: