Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia Samochodów Hades Auto proponuje wynajem pojazdów dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców.
Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę aut nowych, wyposażonych w ekonomiczne silniki dzięki czemu, zminimalizują Państwo koszty wynajmu auta. Oferujemy dla klientów najem krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Warunki wynajmu Pojazdów

  1. Wymagany wiek najemcy 21-70 lat.
  2. Wymagane dokumenty: dowód osobisty lub paszport; prawo jazdy (od co najmniej trzech lat), w przypadku Najemcy nie będącego obywatelem UE międzynarodowe prawo jazdy; w przypadku firmy, kserokopie dokumentów takich jak: Regon, NIP, oraz zaświadczenie o wpisie do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub odpis z rejestru KRS.
  3. Na czas najmu samochodu  pobierana jest kaucja, której wysokość zależy od marki i modelu pojazdu. Kaucja podlega całkowitemu zwrotowi w momencie  oddania nieuszkodzonego samochodu. Kaucja może być wpłacona gotówką, przelewem na konto.
  4. Opłata za wynajem oraz kaucja pobierana jest z góry przy wynajmie krótkoterminowym, natomiast przy wynajmie długoterminowym pobierana jest kaucja plus opłata za każdy miesiąc z góry.
  5. Pojazdy posiadają ubezpieczenie w zakresie OC, AC, NNW a także ASSISTANCE.
  6. Wyjazd poza granicę RP, wynajętym pojazdem możliwy jest po uzyskaniu zgody.
  7. Opłata za wynajem samochodu  nie obejmuje kosztów paliwa, opłaty za autostrady, drogi krajowe, winiety oraz inne opłaty eksploatacyjne.
  8. Informujemy, iż żadne ubezpieczenie nie pokrywa: skutków umyślnego wyrządzenia szkody, ucieczki z miejsca kolizji i wypadku, szkód spowodowanych kierowaniem pod wpływem alkoholu, narkotyków oraz innych środków odurzających, kradzieży samochodu, kiedy kluczyki i/lub dokumenty nie zostaną zwrócone Wypożyczalni, szkód nie zgłoszonych Wypożyczalni, szkód, co do których Klient odmówił wypełnienia stosownych dokumentów potrzebnych w procesie ich likwidacji.
  9. W przypadku dostarczenia i odbioru pojazdu poza biurem wypożyczalni pobieramy opłatę dodatkową za dostarczenie pojazdu do klienta.
  10. Wszystkie podane ceny są cenami brutto, obejmującymi 23% VAT.