Codziennie od 07:00 do 21:00
HadesAuto

Wypożyczalnia samochodów Chojnów

Wypożycz auto w Chojnowie

Skorzystaj z oferty sprawdzonej wypożyczalni aut – usługi kierujemy także do Klientów z Chojnowa, dostarczając zadbane i w pełni sprawne techniczne pojazdy. Nasza flota składa się z samochodów takich marek jak:

  • Mazda,

  • Skoda,

  • Range Rover,

  • Audi.

Wśród licznych propozycji znajdziesz zarówno samochody osobowe – miejskie, SUV-y, jak i luksusowo wyposażone limuzyny, busy oraz pojazdy dostawcze. Wszystkie są wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania, stosownie do klasy auta. Dzięki temu z łatwością wybierzesz się z rodziną na urlop, zapewnisz VIP-owi odpowiedni komfort w czasie przejazdu lub bezpiecznie przewieziesz większe rzeczy z jednego punktu do drugiego.

Ponadto wypożyczalnia samochodów Hades oferuje Klientom możliwość wynajmu pojazdów z OC sprawcy wypadku. Świadczymy również profesjonalną pomoc w zakresie uzyskania należnego świadczenia, zarówno po wypadkach komunikacyjnych, jak i innych, nieszczęśliwych zdarzeniach.

Sprawdź, jakie pojazdy może Ci dostarczyć nasza wypożyczalnia aut i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom!

Nasze wypożyczalnie aut w innych miastach: